MAŠA ĐURIĆ, ĐAK GENERACIJE

Odlukom članova Nastavničkog vijeća, za Đaka generacije 2018/19. odabrana je Maša Đurić.

Komisija za izbor Đaka generacije je, u skladu sa Pravilnikom za izbor Đaka generacije, razmatrala pristigle prijave kandidata i u skladu sa istim, na osnovu: postignutog uspjeha u dosadašnjem školovanju, učešća i nagradama na školskim, državnim, regionalnim takmičenjima i vannastavnim aktivnostima predložila Mašu za ovu nagradu.

Osim Maše, za ovo prestižno priznanje, konkurisalo je još 7 kandidata koji su svojim uspjehom, vladanjem i doprinosom u radu škole zavrijedili poštovanje svih profesora.

Čestitke upućujemo svim kandidatkima, u nadi da će uspjehe postizati i u daljem školovanju i na najbolji način predstavljati školu u kojoj su učili.