STRUČNA EKSKURZIJA U FRANCUSKOJ

Prvi put ove godine, za učenike koji uče francuski jezik, organizovana je stručna ekskurzija i boravak u Francuskoj.

Inicijatorka ovog programa bila je profesorica Tatjana Zeković.

Tokom posjete učenici su imali priliku da uživaju u ljepotama gradova Paris, Rouen i Dieppe, ali i da razgledaju postavke u muzejima Jovanke Orleanke i primijenjenih umjetnosti.

Takođe, učenici su imali priliku i da degustiraju francuske specijalitete kao što su "quiche lorraine", "crumble à la framboise"...

U interaktivnim časovima sa profesoricom Mayade, dodatno su unaprijedili znanje francuskog jezika i dobili sertifikat kao potvrdu učešća.
Zahvaljujemo Prijestonici Cetinje, Turističkoj organizaciji Prijestonice Cetinje i Institutu za francuski jezik koji su pomogli u realizaciji.